• Koszt konferencji to 990 PLN. W ramach tej opłaty organizatorzy zapewniają udział w imprezach towarzyszących (uroczysty bankiet), dwa obiady, autorski egzemplarz materiałów konferencyjnych (drukowana książka zawierająca abstratky artykułów z numerem ISBN) oraz publikacja krótkiego artykułu w monografii w formie e-booka dołączonego do książki konferencyjnej na płycie CD z numerem ISBN, umieszczenie krótkiego artykułu przed konferencją w Institute of Economic Research Working Papers (indeksowane w RePEc - EconPapers oraz Google Scholar), po pozytywnych recenzjach koszt publikacji długiego artykułu w jednym z pism konferencyjnych. Opłata nie obejmuje kosztów zakwaterowania na czas konferencji. 

 

  • Uczestnik konferencji powinien do 30 grudnia 2016 r. (I termin zgłoszenia) lub do 15 marca 2017 r. (II termin zgłoszenia) wnieść opłatę konferencyjną na konto. E-faktura pro forma zostanie wysłana do każdego uczestnika wraz z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia udziału w konferencji. 

Conference Journals Indexed in:

loga baz

Conference Proceedings

will be sent to the

CONFERENCE PROCEEDINGS CITATION INDEX - SOCIAL SCIENCE & HUMANITIES accessible in the Web of Science Core Collection database.

Newsletter

Wyszukiwarka